KM Langdistanse Sør-Trøndelag

Selbu OK.

05.09.09

Resultatliste per klasse

D-10 |  D-12N |  D11-12 |  D13-14 |  D15-16 |  D17-18 | 
D19-20 |  D21 |  D35 |  D40 |  D45 |  D50 | 
D55 |  D60 |  D65 |  DIR-A4 |  DIR-B3 |  H-10 | 
H11-12 |  H13-14 |  H13-16C |  H15-16 |  H17-18 |  H19-20 | 
H21 |  H35 |  H40 |  H45 |  H50 |  H55 | 
H60 |  H65 |  H70 |  H75 |  H80 |  N-ÅPEN | 

Resultatliste D-10Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Krogstadmo,Ingrid Wanvik Selbu OK 27:51
Leithe,Jorunn Selbu OK 26:50
Lien,Hege Selbu OK 24:36
Resultatliste D-12NReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stokke,Trine Selbu OK 12:34 + 00:00
Resultatliste D11-12Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eide,Ingeborg Byåsen IL 16:06 + 00:00
2Sandstad,Malin Freidig, SPK 18:36 + 02:30
3Sølberg,Line Leik, IL 21:02 + 04:56
4Hamar,Hilvi Emerense Freidig, SPK 21:03 + 04:57
5Eriksen,Emilie Liabakk Byåsen IL 22:17 + 06:11
6Bratsberg,Eldrid Wing OK 23:54 + 07:48
7Løvås,Tina Freidig, SPK 24:02 + 07:56
8Krogstadmo,Kjerstine Wanvik Selbu OK 27:20 + 11:14
DSQStenvik,Helga Byåsen IL
Resultatliste D13-14Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sæther,Frida Freidig, SPK 34:28 + 00:00
2Hagen,Marte Hoff Byåsen IL 35:16 + 00:48
3Bellingmo,Pauline Røstum Gaula, OL 37:32 + 03:04
4Storrønning,Sunniva Byåsen IL 38:24 + 03:56
5Benum,Karoline Wollan Byåsen IL 39:58 + 05:30
6Kolstad,Karen Oline Freidig, SPK 40:46 + 06:18
7Røset,Mette Evjen Byåsen IL 42:04 + 07:36
8Timestad,Kaja Bø Freidig, SPK 43:25 + 08:57
9Sætherhaug,Rebecca Trollelg, OL 46:09 + 11:41
10Mølnvik,Gina Freidig, SPK 46:36 + 12:08
11Pedersli,Sigrid Merete Moen Trollelg, OL 49:27 + 14:59
12Bratsberg,Sigrid Wing OK 56:26 + 21:58
13Bye,Ane Svegård Byåsen IL 1:01:04 + 26:36
14Eriksen,Ingrid Liabakk Byåsen IL 1:20:03 + 45:35
15Gilde,Mari Kristine Overvik Freidig, SPK 1:29:12 + 54:44
DNSJohannessen,Linnea Malvik IL
Resultatliste D15-16Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Forseth,Eli Marita Trollelg, OL 42:49 + 00:00
2Kvakland,Jorunn Freidig, SPK 47:32 + 04:43
3Galaaen Røsseth,Mali Selbu OK 48:00 + 05:11
4Rønning,Ida R Freidig, SPK 1:10:25 + 27:36
Resultatliste D17-18Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Storrønning,Ina Catharina Byåsen IL 57:32 + 00:00
2Stenersen,Line Hovdenak Nidarøst, OK 1:00:20 + 02:48
3Kanstad,Mali Gederaas Wing OK 1:01:14 + 03:42
4Skoglund,Marit Rønning Byåsen IL 1:06:00 + 08:28
5Løvås,Marianne Nidarøst, OK 1:11:22 + 13:50
6Døllner,Hege Østnor Wing OK 1:42:39 + 45:07
DNSMoe,Kristin Klæbu IL
Resultatliste D19-20Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tiltnes,Ida Arnesen Tyrving, IL* 1:07:59 + 00:00
2Profors,Sara NTNUI 1:17:59 + 10:00
DSQHovi,Silje Borge Skien OK*
DSQSkimmeland,Victoria A. Skien OK*
Resultatliste D21Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Weltzien,Ingunn Norges Orienteringsforbund* 58:07 + 00:00
2Nilsson,Kajsa Svenska Orienteringsförbund** 59:18 + 01:11
3Sandstad,Hanne Freidig, SPK 59:37 + 01:30
4Jansson,Helena Svenska Orienteringsförbund** 59:40 + 01:33
5Andersen,Marianne Norges Orienteringsforbund* 59:52 + 01:45
6Gustafsson,Linnea Svenska Orienteringsförbund** 59:56 + 01:49
7Lönnkvist,Jenny Svenska Orienteringsförbund** 1:00:03 + 01:56
8A-Höjsgaard,Karolina Svenska Orienteringsförbund** 1:00:44 + 02:37
9Johansson,Sofie Svenska Orienteringsförbund** 1:00:50 + 02:43
10Jahren,Silje Ekroll Norges Orienteringsforbund* 1:01:00 + 02:53
11Bjørgul,Ida Marie Norges Orienteringsforbund* 1:01:03 + 02:56
12Bakseth,Heidi Norges Orienteringsforbund* 1:01:26 + 03:19
13Holmström,Bodil Turun Suunnistajat** 1:02:06 + 03:59
14Jurenikova,Eva Czech OF** 1:02:37 + 04:30
15Magnusson,Maria Svenska Orienteringsförbund** 1:03:37 + 05:30
16Steiwer,Kine Hallan Norges Orienteringsforbund* 1:03:40 + 05:33
17Strand,Lina Svenska Orienteringsförbund** 1:03:54 + 05:47
18Eliasson,Lena Svenska Orienteringsförbund** 1:04:00 + 05:53
19Fasting,Mali NTNUI 1:04:09 + 06:02
20Falk,Beata Svenska Orienteringsförbund** 1:04:40 + 06:33
21Brozkova,Dana Czech OF** 1:04:50 + 06:43
22Johansson,Emma Svenska Orienteringsförbund** 1:05:31 + 07:24
23Hagman,Line NTNUI 1:05:51 + 07:44
24Billstam,Annika Svenska Orienteringsförbund** 1:05:54 + 07:47
25Whitehouse,Pippa British Orienteering** 1:05:58 + 07:51
26Fjogstad Nielsen,Mali NTNUI 1:07:03 + 08:56
27Forsberg,Anna Svenska Orienteringsförbund** 1:07:12 + 09:05
28Bäckström,Lina Svenska Orienteringsförbund** 1:08:12 + 10:05
29Elder,Rachael British Orienteering** 1:08:38 + 10:31
30Panchartkova,Jana Czech OF** 1:08:54 + 10:47
31Klinting,Signe Dansk Orienterings-Forbund** 1:09:35 + 11:28
32Rollins,Sarah British Orienteering** 1:11:27 + 13:20
33D'harreville,Melanie French National Team** 1:14:48 + 16:41
34Hill,Tessa NTNUI 1:15:13 + 17:06
35Mogensen,Zenia Dansk Orienterings-Forbund** 1:15:20 + 17:13
36Edwards,Anne British Orienteering** 1:15:42 + 17:35
37Persson,Jenny NTNUI 1:15:51 + 17:44
38Chataing,Amelie French National Team** 1:16:12 + 18:05
39Angell-Petersen,Mari Freidig, SPK 1:18:10 + 20:03
40Bromander,Gitte NTNUI 1:18:44 + 20:37
41Haugskott,Kristin Trollelg, OL 1:18:49 + 20:42
42Egli,Natalie NTNUI 1:20:42 + 22:35
43Turka,Janeta NTNUI 1:21:01 + 22:54
44Vercellotti,Lea French National Team** 1:22:49 + 24:42
45Orr,Hollie British Orienteering** 1:22:59 + 24:52
46Poole,Karen British Orienteering** 1:24:09 + 26:02
47Brevig,Ane Baldishol NTNUI 1:24:59 + 26:52
48Johansson,Emma Matilda NTNUI 1:27:26 + 29:19
49Isachsen,Marit Asker SK* 1:28:51 + 30:44
50Johannessen,Hege Holth NTNUI 1:29:36 + 31:29
51Smestad,Nina Løten OL* 1:32:05 + 33:58
52Topinkova,Monika Czech OF** 1:32:18 + 34:11
DSQRost,Maria NTNUI
DSQBrozkova,Radka Czech OF**
DSQAlm,Maja Dansk Orienterings-Forbund**
DNSEgseth,Elise Wing OK
DNSNordbrøden,Hanna Haugen NTNUI
Resultatliste D35Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Aune,Kari Solem Byåsen IL 1:08:28 + 00:00
Resultatliste D40Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eidsmo,Gro Sandstad Freidig, SPK 46:40 + 00:00
2Arnesen,Heidi Freidig, SPK 47:26 + 00:46
3Mølnvik,Mona Jacobsen Freidig, SPK 49:02 + 02:22
4Storhov,Torunn Spets Freidig, SPK 49:06 + 02:26
5Almås,Tone Leik, IL 1:03:29 + 16:49
DNSForbord,Hilde Malvik IL
Resultatliste D45Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sæther,Mona Kristin Høiås Freidig, SPK 48:11 + 00:00
2Olafsen,Trude Freidig, SPK 53:24 + 05:13
3Timestad,Siri Bø Freidig, SPK 1:04:12 + 16:01
4Liabakk,Nina-Beate Byåsen IL 1:07:26 + 19:15
5Melkild,Anne Freidig, SPK 1:09:16 + 21:05
Resultatliste D50Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bjørndal,Guri Byåsen IL 56:59 + 00:00
2Kvakland,Ingrid Freidig, SPK 58:15 + 01:16
3Smistad,Tone Kristin Trollelg, OL 1:00:12 + 03:13
4Owren,Grete Berge Freidig, SPK 1:08:54 + 11:55
5Grande,Liv Bente Byåsen IL 1:21:09 + 24:10
Resultatliste D55Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bjørseth,Gerd Krokstadøra IL 53:58 + 00:00
Resultatliste D60Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hygen,Gunn Kari Kvaal Freidig, SPK 54:05 + 00:00
Resultatliste D65Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvaal,Torid Freidig, SPK 42:36 + 00:00
Resultatliste DIR-A4Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lindstrøm,Lars Dansk Orienterings-Forbund** 42:39 + 00:00
2Sletner,Trond Byåsen IL 50:52 + 08:13
3Jørum,Eirik Byåsen IL 1:00:54 + 18:15
4Schmid,Rudolf Trollelg, OL 1:23:15 + 40:36
Resultatliste DIR-B3Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Røset,Olav Byåsen IL 33:44 + 00:00
2Hage,Jan Leik, IL 42:43 + 08:59
3Solberg,Ole Gunnar Leik, IL 43:28 + 09:44
4Olsen,Anne Grete Byåsen IL 57:41 + 23:57
5Myren,Hilde Freidig, SPK 1:01:41 + 27:57
6Overvik,Hilde Freidig, SPK 1:02:00 + 28:16
7Fossum,Janne Freidig, SPK 1:06:17 + 32:33
8Forseth,Sonja Trollelg, OL 1:11:31 + 37:47
9Evensen,Agnete NTNUI 1:14:59 + 41:15
Resultatliste H-10Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Bye,Even Svegård Byåsen IL 31:51
Haugskott,Anders Trollelg, OL 16:41
Selmer,Martin Freidig, SPK 30:26
Resultatliste H11-12Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Remmen,Olav Andreas Trollelg, OL 15:18 + 00:00
2Jørum,Brage Byåsen IL 15:59 + 00:41
3Storhov,Oskar Spets Freidig, SPK 16:55 + 01:37
4Unsgård,Jonas Leik, IL 18:28 + 03:10
5Eidsmo,Håvard Freidig, SPK 20:24 + 05:06
6Kvam,Nils Ola Freidig, SPK 21:22 + 06:04
7Keiserås,Einar Leik, IL 21:42 + 06:24
8Forseth,Brynjar Trollelg, OL 22:21 + 07:03
9Mølnvik,Kjetil Freidig, SPK 22:36 + 07:18
10Stenvik,Åsmund Byåsen IL 22:46 + 07:28
11Sørensen,Johan Bakken Freidig, SPK 23:25 + 08:07
12Løvås,Martin Nidarøst, OK 30:10 + 14:52
DSQLøvås,Odin Freidig, SPK
Resultatliste H13-14Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Krogstadmo,Sigve Wanvik Selbu OK 26:50 + 00:00
2Sølberg,Andreas Leik, IL 28:32 + 01:42
3Keiserås,Ola Leik, IL 31:49 + 04:59
4Wiggen,Øyvind Byåsen IL 40:12 + 13:22
5Hofsmo,Arne Selbu OK 47:29 + 20:39
6Hassel,Vegard Malvik IL 49:41 + 22:51
7Olafsen,Oskar Freidig, SPK 52:18 + 25:28
8Leithe,Torgeir Selbu OK 53:15 + 26:25
8Ness,August Fiskum Freidig, SPK 53:15 + 26:25
10Stokke,Joakim Selbu OK 53:41 + 26:51
11Flått,Mikkel Tomas Hofsli Byåsen IL 1:12:03 + 45:13
12Krogstie,Øystein Freidig, SPK 1:33:25 +1:06:35
DNSKanstad,John Gederaas Wing OK
DNSMårdalen,Rein Helle Freidig, SPK
Resultatliste H13-16CReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eid,Ingebrigt Leik, IL 16:32 + 00:00
2Kjelaas,Robin Malvik IL 19:38 + 03:06
3Lunde,Torbjørn Malvik IL 25:21 + 08:49
4Ritter,Andreas Holte Freidig, SPK 26:09 + 09:37
5Kristoffersen,Joakim Namsos OK* 28:06 + 11:34
Resultatliste H15-16Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Johannessen,Sindre Malvik IL 38:32 + 00:00
2Pedersli,Trond Einar Moen Trollelg, OL 42:26 + 03:54
3Krogstadmo,Truls Wanvik Selbu OK 43:30 + 04:58
4Baardsgaard,Ove Trollelg, OL 45:55 + 07:23
5Rønning,Martin R Freidig, SPK 46:38 + 08:06
6Bellingmo,Ola Røstum Gaula, OL 47:20 + 08:48
7Stenersen,Tormod Hovdenak Nidarøst, OK 48:48 + 10:16
8Stenvik,Sigurd Byåsen IL 51:40 + 13:08
9Kanstad,Tore Gederaas Wing OK 57:02 + 18:30
10Sæther,Brage Freidig, SPK 57:19 + 18:47
11Selmer,Håkon Freidig, SPK 1:00:50 + 22:18
12Ledal,Jonas Krokan Trollelg, OL 1:04:48 + 26:16
13Sørensen,Terje Magnus Bakken Freidig, SPK 1:06:01 + 27:29
14Bendik,Standal Byåsen IL 1:11:56 + 33:24
15Sørgård,Terje Dalen Byåsen IL 1:27:49 + 49:17
DNSØien,Kristian Magnus Trollelg, OL
Resultatliste H17-18Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Olafsen,Simen Freidig, SPK 52:57 + 00:00
2Taylor,James Nottingham OC** 1:00:40 + 07:43
3Gilde,Magnus Overvik Freidig, SPK 1:23:47 + 30:50
DNSSæther,Sindre Freidig, SPK
DNSOwren,Lars Freidig, SPK
Resultatliste H19-20Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Steiwer,Gaute Hallan Lillomarka OL* 54:07 + 00:00
2Bjugan,Mathias Wing OK 54:12 + 00:05
3Bakke,Morten Urdal Kongsberg OL* 54:56 + 00:49
4Nafstad,Sjur Messel Raumar OL* 1:01:19 + 07:12
5Luchsir,Harry Kongsberg OL* 1:02:08 + 08:01
6Crespin,Celestin French National Team** 1:03:20 + 09:13
7Lepoutre,Benjamin French National Team** 1:08:07 + 14:00
8Johannessen,Eirik Holth NTNUI 1:09:35 + 15:28
9Berget,Håvard NTNUI 1:15:08 + 21:01
10Leithe,Håkon Selbu OK 1:20:03 + 25:56
11Døllner,Marius Østnor Wing OK 1:26:00 + 31:53
DNSSkrøvseth,Erlend Wing OK
Resultatliste H21Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Andersson,David Svenska Orienteringsförbund** 1:03:53 + 00:00
2Thierry,Gueorgiou French National Team** 1:04:05 + 00:12
3Hott,Holger Norges Orienteringsforbund* 1:05:00 + 01:07
4Lundanes,Olav Norges Orienteringsforbund* 1:05:16 + 01:23
5Morten,Westergård Halden SK* 1:05:35 + 01:42
6Østerbø,Øystein Kvaal Wing OK 1:05:57 + 02:04
7Skjeset,Lars NTNUI 1:06:28 + 02:35
8Oliver,Coupat French National Team** 1:06:31 + 02:38
9Myhren,Jonn Are Norges Orienteringsforbund* 1:06:34 + 02:41
10Millegård,Marcus Svenska Orienteringsförbund** 1:07:03 + 03:10
11Wingstedt,Emil Svenska Orienteringsförbund** 1:07:48 + 03:55
12Millinger,Mattias Svenska Orienteringsförbund** 1:07:59 + 04:06
13Weltzien,Audun Norges Orienteringsforbund* 1:08:09 + 04:16
14Søes,Rasmus Dansk Orienterings-Forbund** 1:09:14 + 05:21
15Johansson,Fredrik Svenska Orienteringsförbund** 1:09:31 + 05:38
15Bjugan,Marius Norges Orienteringsforbund* 1:09:31 + 05:38
17Adamski,Phillipe French National Team** 1:09:39 + 05:46
18Skarholt,Anders Norges Orienteringsforbund* 1:10:03 + 06:10
19Buffett,Rhodri British Orienteering** 1:10:18 + 06:25
20Pedersen,Jon Halden SK* 1:10:36 + 06:43
21Lind,William Svenska Orienteringsförbund** 1:11:33 + 07:40
22Ekeberg,Bjørn Danielsen Tyrving, IL* 1:11:57 + 08:04
23Lund,Mikkel Dansk Orienterings-Forbund** 1:12:03 + 08:10
24Strandberg,Rune NTNUI 1:12:08 + 08:15
25Johnson,Oli British Orienteering** 1:12:10 + 08:17
26Rost,Erik Svenska Orienteringsförbund** 1:12:26 + 08:33
27Karlsson,Mattias dä Svenska Orienteringsförbund** 1:12:28 + 08:35
28Johansen,Per Harald Havnen NTNUI 1:12:33 + 08:40
29Bobach,Søren Dansk Orienterings-Forbund** 1:13:01 + 09:08
30Nilsen,Audun Bjerkreim Kristiansand OK* 1:13:16 + 09:23
31Frederic,Tranchand French National Team** 1:14:14 + 10:21
32Lassen,Tue Dansk Orienterings-Forbund** 1:14:17 + 10:24
33Prochazka,Jan Czech OF** 1:14:41 + 10:48
34Rekag,Knut Sveinung NTNUI 1:15:02 + 11:09
35Einum,Anders NTNUI 1:15:07 + 11:14
36Troeng,Mats Svenska Orienteringsförbund** 1:15:50 + 11:57
37Fiskum,Espen NTNUI 1:16:39 + 12:46
38Pilblad,Jonas Svenska Orienteringsförbund** 1:17:01 + 13:08
39Francois,Gonon French National Team** 1:18:09 + 14:16
40Speake,Matt British Orienteering** 1:19:13 + 15:20
41Forne,Chris Wing OK 1:19:43 + 15:50
42Bobach,Christian Dansk Orienterings-Forbund** 1:19:59 + 16:06
43Morrison,Ross New Zealand OF** 1:20:08 + 16:15
44Hoset,Martin NTNUI 1:20:21 + 16:28
45Jean-Baptiste,Bourrin French National Team** 1:20:25 + 16:32
46Lund,Øyvind NTNUI 1:21:01 + 17:08
47Kristiansen,Øystein Norges Orienteringsforbund* 1:21:03 + 17:10
48Gristwood,Graham British Orienteering** 1:21:55 + 18:02
49Clement,Valla French National Team** 1:22:28 + 18:35
50Maroni,Terje Byåsen IL 1:23:10 + 19:17
51Healy,David Ireland national team** 1:24:08 + 20:15
52Samuelsen,Øystein Jaren NTNUI 1:24:16 + 20:23
53Smola,Michal Czech OF** 1:24:23 + 20:30
54Carlsson,Håkan Svenska Orienteringsförbund** 1:25:04 + 21:11
55Benoit,Peyvel French National Team** 1:26:03 + 22:10
56Strandberg,Trond NTNUI 1:26:19 + 22:26
57Jakobsen,Espen IFK Göteborg** 1:26:20 + 22:27
58Nielsen,Emil Folino Dansk Orienterings-Forbund** 1:27:49 + 23:56
59Dlabaja,Tomas Czech OF** 1:28:11 + 24:18
60Bjøringsøy,Simen NTNUI 1:29:19 + 25:26
61Nielsen,Lars Eid NTNUI 1:30:06 + 26:13
62Quin,Andrew Ireland national team** 1:30:14 + 26:21
63Saunes,Halvor NTNUI 1:32:05 + 28:12
64Jansson,Henrik Svenska Orienteringsförbund** 1:33:10 + 29:17
65Østhagen,Hans Aleksander NTNUI 1:33:30 + 29:37
66Oswald,Matthias NTNUI 1:33:45 + 29:52
67Skulbørstad,Roar Trollelg, OL 1:36:46 + 32:53
68Thibaut,Poupard French National Team** 1:36:47 + 32:54
69Michal,Bialozyt NTNUI 1:37:47 + 33:54
70Aasgård,Frank NTNUI 1:39:39 + 35:46
71Dobbs,Neil Ireland national team** 1:39:49 + 35:56
72Burke,Darren Ireland national team** 1:41:31 + 37:38
73Hansen,Snorre Byåsen IL 1:47:26 + 43:33
74Kampel,Wolfgang NTNUI 1:49:27 + 45:34
DSQBerger,Ola Wing OK
DSQÖberg,Peter Svenska Orienteringsförbund**
DSQVincent,Coupat French National Team**
DSQRøe,Jon Anders Verdal OK*
DSQÖhlund,Erik Svenska Orienteringsförbund**
DSQViréhn,Per Lars Erik Byåsen IL
DSQIvarsson,Johan Erik Freidig, SPK
DSQSaga,Vegard Brun NTNUI
DSQEidsmo,Tomas Freidig, SPK
DSQBakk,Audun Melhus IL
DSQFraser,Scott British Orienteering**
DSQRollins,David British Orienteering**
DSQRocks,Kieran Ireland national team**
DNSTiltnes,Anders Norges Orienteringsforbund*
DNSDæhli,Magne Norges Orienteringsforbund*
DNSKarlsson,Mattias Svenska Orienteringsförbund**
DNSJonsson,Erik NTNUI
DNSTrøan,Hans Norges Orienteringsforbund*
Resultatliste H35Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Grønli,Vegard Freidig, SPK 1:07:34 + 00:00
2Aune,Torgeir Byåsen IL 1:09:48 + 02:14
3Keiserås,Brage Leik, IL 1:23:22 + 15:48
DSQMalmring,Olle Freidig, SPK
DNSLynum,Bjørnar Freidig, SPK
DNSMjølhus,Thomas Berge Trollelg, OL
Resultatliste H40Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mølnvik,Arvid Freidig, SPK 59:31 + 00:00
2Storhov,Jens Even Freidig, SPK 1:01:08 + 01:37
3Bratsberg,Svein Erik Wing OK 1:02:39 + 03:08
4Schjelderup,Øyvind Freidig, SPK 1:03:07 + 03:36
5Selmer,Reidar Freidig, SPK 1:04:20 + 04:49
6Lorange,Håvard Ingvaldsen Freidig, SPK 1:05:45 + 06:14
7Eide,Otto Richard Byåsen IL 1:06:08 + 06:37
8Røstum,Jon Gaula, OL 1:06:32 + 07:01
9Haugskott,Frode Trollelg, OL 1:12:24 + 12:53
10Storrønning,Harald Byåsen IL 1:20:12 + 20:41
11Clausen,Arild H. Freidig, SPK 1:23:37 + 24:06
12Benum,Trond Byåsen IL 1:30:47 + 31:16
DSQKvam,Per Erik Freidig, SPK
Resultatliste H45Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tinmannsvik,Dag Ove Trollelg, OL 52:07 + 00:00
2Lien,Bjarne Byåsen IL 54:57 + 02:50
3Baardsgaard,Kjell Trollelg, OL 55:11 + 03:04
4Paulsen,Geir Trollelg, OL 56:55 + 04:48
5Sæther,Sturla Freidig, SPK 57:25 + 05:18
6Hagen,Knut Byåsen IL 59:58 + 07:51
7Unsgård,Svein Gudmund Leik, IL 1:01:06 + 08:59
8Simensen,Knut Freidig, SPK 1:02:18 + 10:11
9Johnsen,Jan Arild Norges Orienteringsforbund* 1:05:40 + 13:33
10Ledal,Jan Erik Trollelg, OL 1:06:26 + 14:19
11Bye,Erling Byåsen IL 1:08:38 + 16:31
12Løvås,Stig Magnar Freidig, SPK 1:09:22 + 17:15
13Sørensen,Asgeir J. Freidig, SPK 1:19:09 + 27:02
DSQRønning,Øystein Freidig, SPK
DNSMårdalen,Jostein Freidig, SPK
Resultatliste H50Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Owren,Geir Freidig, SPK 57:34 + 00:00
2Natvig,Lasse Byåsen IL 59:58 + 02:24
3Rognes,Bernt Freidig, SPK 1:01:27 + 03:53
4Maroni,Kjell Byåsen IL 1:01:28 + 03:54
5Åmot,Svein Olav Leik, IL 1:01:30 + 03:56
6Skogstad,Hans Boye Gaula, OL 1:02:07 + 04:33
7kanstad,Terje Wing OK 1:04:55 + 07:21
8Eriksen,Helge Byåsen IL 1:06:23 + 08:49
9Skoglund,Morten Byåsen IL 1:14:04 + 16:30
10Lysberg,Magne Freidig, SPK 1:18:15 + 20:41
11Jaren,Vemund Freidig, SPK 1:18:34 + 21:00
DSQVefsnmo,Eirik Byåsen IL
Resultatliste H55Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Berger,Bjørn Byåsen IL 47:34 + 00:00
2Oftedal,Harald Freidig, SPK 48:18 + 00:44
3Rustad,Helge Freidig, SPK 1:00:40 + 13:06
4Skrøvseth,Lars Wing OK 1:05:52 + 18:18
5Hofstad,Even Freidig, SPK 1:11:09 + 23:35
6Aasvang,Steinar Wing OK 1:12:13 + 24:39
Resultatliste H60Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Angell-Petersen,Tore Freidig, SPK 50:53 + 00:00
2Laksfors,Per Wing OK 56:33 + 05:40
3Lillealtern,Knut Freidig, SPK 1:00:46 + 09:53
4Hygen,Jacob Freidig, SPK 1:00:50 + 09:57
5Hove,Svein Byåsen IL 1:02:46 + 11:53
6Stensrud,Frode Trollelg, OL 1:04:18 + 13:25
7Rogndalen,Øivind Byåsen IL 1:05:09 + 14:16
8Vennevik,Nils Olav Freidig, SPK 1:08:17 + 17:24
9Bugge,Tom Byåsen IL 1:15:14 + 24:21
10Åsmul,Øistein Trollelg, OL 1:30:47 + 39:54
Resultatliste H65Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Forbord,Roar Malvik IL 54:23 + 00:00
2Østerbø,Gunnar Freidig, SPK 57:56 + 03:33
3Landstad,Magnus Freidig, SPK 1:01:23 + 07:00
4Engen,Leif Nidarøst, OK 1:06:20 + 11:57
5Strøm,Robert Theodor Wing OK 1:13:06 + 18:43
6Sundsetvik,Henry Trollelg, OL 1:21:23 + 27:00
Resultatliste H70Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lauglo,Anders Trollelg, OL 55:19 + 00:00
2Sæterhaug,Arne Tormod Byåsen IL 1:09:50 + 14:31
3Løvaas,Per Trollelg, OL 1:11:54 + 16:35
4Opland,Oddvar Trollelg, OL 1:23:06 + 27:47
DNSHaugskott,Stig Arild Trollelg, OL
Resultatliste H75Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Glesåen,Jostein Gaula, OL 1:30:48 + 00:00
DSQForseth,Paul Trollelg, OL
DSQSmistad,Gunnar Trollelg, OL
Resultatliste H80Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Forseth,Brynjulf Trollelg, OL 26:55 + 00:00
DNSSpets,Henrik Byåsen IL
Resultatliste N-ÅPENReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Eide,Einar Byåsen IL Fullført
Eidsmo,Mats Freidig, SPK Fullført
Eriksen,Petter Liabakk Byåsen IL Fullført
Grønli,Emil Freidig, SPK Fullført
Grønli,Jonas Freidig, SPK Fullført
Haave,Jo Aftret Selbu OK Fullført
Haave,Kristian Aftret Selbu OK Fullført
Kittilsen,Vegard Freidig, SPK Fullført
Kolstad,Jo Even Freidig, SPK Fullført
Lien,Even Selbu OK Fullført
Lorange,Sigurd Freidig, SPK Fullført
DNSLynum,Kristian Fredrik Freidig, SPK
DNSMølnvik,Vemund Freidig, SPK
Nissen,Matias Freidig, SPK Fullført
Sandstad,Lars Freidig, SPK Fullført
DNSStenvik,Eli Ingen*
Storhov,Simen Spets Freidig, SPK Fullført
Sætherhaug,Charlotte Aasegg Trollelg, OL Fullført

Hjemmeside:Selbu OK Kontakt e-post adresse: ok@selbu.org

05.09.09 18:37:32 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: SELBU